top of page

Proč jsem se rozhodla vytvořit tuto rubriku? To, že po internetu kolují na dívky i priváty různé recenze je v podstatě správné. Klient by měl mít možnost při hledání pro něho té nejlepší společnice nejít naslepo, ale už s nějakou sdílenou zkušeností od někoho jiného. V podstatě by to mohla být jedna s možností, jak pročistit trh a oddělit to dobré a kvalitní od toho špatného bez jakékoliv úrovně. Pokud právě toto měli tvůrci k tomuto účelu určených webů v úmyslu, tak to mohla být ta správná cesta. Podle mého názoru se jim však přes dobrý úmysl jejich weby vymkly s rukou a žijí si nyní svým vlastním životem, který ale původně dobrý úmysl nenaplňuje. Složitost registrací na tyto weby běžného a možná jen občasného návštěvníka privátů od této registrace a možnosti přispět také svým příspěvkem a zkušeností odradí. Zajímalo by mně, zda si někdo povšiml, že o osudu stovek dívek poskytujících erotické služby nakonec rozhodují cca dvě desítky tzv. norníků, kteří vymetají jeden privát za druhým, aby se pak nakonec navzájem předháněli, kdo té či oné kolik naložil a kolik už v životě měli na sex holek (smutné je, že možná tak 99% jen těch placených). Takže čteme velmi fundované komentáře samozvaných profesionálů v oblasti erotiky stále od stejných nicků, které jsou však jak formou projevu tak i gramaticky na úrovní 1. stupně základní školy. Každý průzkum, má-li mít opravdu nějaký validní výsledek, by měl být vždy prováděn na vzorku minimálně 1000 respondentů. Každý rozumně uvažující člověk si tedy spočítá, že tyto webu absolutně neplní svoji funkci a jejich výsledek je potencionálnímu zákazníkovi absolutně k ničemu. Pokud u jedné dívky například 2 hodnotitelé uvedou, že má nehezký obličej a dva další naopak, že je v obličeji velmi hezká, výsledek takového průzkumu je zcela nulový.

Druhým důvodem pro vznik této rubriky je fakt, že už mě jako ženu a za všechny další uráží neomalenost a drzost výše uvedené skupiny pseudoznalců a odborníků v této oblasti, kteří se ani nesnaží nebo toho nejsou intelektuálně schopni najít pro svůj projev nějakou slušnou formu. Nic proti kritice, ale i ta musí být slušná. Hodnotí dívky jako dobytek někde na trhu, nenechají na nich nit suchou, používají urážlivě dehonestující přívlastky při popisování různých částí jejich těl. Kritizují každý jejich pohled a každé vyřčené nebo naopak nevyřčené slovo bez špetky empatie a pochopení, že i ony mají své vlastní osobní starosti ať už pracovní nebo v soukromém životě, že jsou často po mnoha hodinách velmi intimního kontaktu s muži unavené. A oni sami se nikdy nezamyslí, že pravým důvodem chování dívek můžou být právě oni, protože se třeba chovají antipaticky, arogantně, neomaleně, bez respektu nebo prostě jen nedodržují základy hygieny, táhne jim z úst a podobně. Když jim pak dívka nechce v něčem vyhovět, vyhrožují ji negativními recenzemi a dívka nemá žádný způsob, jak se takové recenzi bránit a případně vše uvést na pravou míru. Tak toto je pohled zase z druhé strany.

Za všechny případy uvedu jako příklad jednu s recenzí. Uživatel vystupující pod nickem Lomikel napsal negativní recenzi na jednu z našich dívek ve znění: krepelka od Moniky Fastidiosy):
Je to mlade telatko ja bych pridal jen to, ze je to velmi hloupe telatko se vsim vsudy a neoslnila naprosto nicim.. naprosto bez naboje a fantazie, tak nejak oddane ceka, az se udelate a vypadnete, navic po pul hodine zacala hrotit cas, ze se to snad pocite jeste od okamziku, kdy stojite na chodniku a volate ci co. Zaklad je ovsem, ze je sama dost jednoducha v uvazovani, cimz to cele zazdi po par vterinach. Jako perlicku na zaver muzu uvest, ze kdyz jsem sebehl cestou pryc do prizemi, omylem jsem vypadl protejima dverma na dvorek oploceny, coz mi zahy doslo, ale nemohl jsem se dostat zpet (klika byla jen zavnitr). Kdyz jsem ji volal, zda by me nesla dolu vysvobodit, nebyla ani po 2 minutach vysvetlovani schopna pochopit, oc mi jde. Stale mi tvrdila, ze dvere jsou otevrene, ac jsem ji 10x opakoval, ze stojim zvenku na dvorku a na svobodu to mam pres nekolik plotu a zidek. Nakonec jsem to vzdal a gesty primel nejakeho najemnika, aby mi zevnitr otevrel.. pochopil a na nic se nastesti ani neptal. Vrcholem bylo, kdyz mi asi za 10 min slecna Sofie volala, kde jsem.. Jeji hlavicka o mem predchozim telefonatu asi dlouze premyslela a vyvodila z toho ve finale, ze jsem novy nornik, co se za ni snazi dobyt a ceka na ulici. Pro vyznavace draheho absurdniho dramatu muzu doporucit, ale erotiku rozhodne necekejte!

Dovolím si tento ilustrativní případ uvést na pravou míru a dovolte mi, abych si nezvykle nebrala servítky. Pan Lomikel zapomněl dodat, že na domluvenou schůzku přišel minimálně o 15 minut později, tedy nabourával pak již čas další klienta, který se dostavil včas a při své inteligenci si nezapamatoval svoji hodinovou zkušenost z příchodu, kdy byl výtah po vstupu do domu po levé a straně, takže zcela logicky se dispozice domu za tu hodinu nezměnily, takže výběh na svobodu z domu po jeho špatné zkušenosti měl být z výtahu doprava. Opomněl ve svém příspěvku dodat, že vyšel z domu dveřmi s velkým nápisem „JEN PRO OBYVATELE DOMU“ a nerespektováním tohoto nápisu se dostal do vnitrobloku domu s dětským hřištěm a bylinkami. Opomněl dodat, že své volání o pomoc uskutečnil na mobil naší jiné dívky, což zřejmě ani podle hlasu nezaznamenal a ta čekajíc svého klienta mu vysvětlovala, jak se má dostat do domu na druhém konci Prahy a se zcela jinou dispozicí. Pak jsme se tomu všechny zasmály s konstatováním, že to byl pěkný blb a pokud s 250 klientů, které dívku do té doby navštívili jako jediný netrefí na pár metrech z domu, tak to vypovídá něco o jeho IQ. A tento blb si dovolí někoho nazývat hloupým telátkem. A jen blb si může v záplavě nabídek vybrat ke své návštěvě nevinnou osmnáctiletou holčinu, která sama uvádí, že dělá tuto práci teprve od října a být pak překvapen, že nenarazil na sexuální GTF mašinu. Nicméně jiné recenze hovoří zcela jinak a jsme opět na začátku.

Nemám nic proti recenzím na širším vzorku mužů. Dívky prezentující se pod hlavičkou MONFAS girl jsou na principu recenzí hodnoceny, jak je uvedeno jinde. Ale já považuji za kladnou recenzi každého muže, který se k nějaké z dívek opakovaně vrací. Pokud asi polovinu klientů dívky tvoří stálí klienti, tak není co řešit. Urážlivé a neobjektivní recenze mě ale nenechávají klidnou a chci dát i dívkám, a to nejen těm prezentujících se pod hlavičkou MONFAS girls  možnost na zpětnou reakci a obranu.

A to je třetí důvod pro tuto rubriku. Dívky zde budou mít možnost upozornit na nesolidní a nežádoucí klienty. Ať už na ty, kteří se k nim chovali neslušně, pokusili se jim v bytě něco odcizit nebo na ty, kteří si s nimi domluvily schůzku a bez omluvy nedorazili, čímž dívky přicházejí denně o své peníze, protože po rezervaci na určitý čas jiné klienty korektně odmítají. Dívky zde budou uvádět svoje recenze na tyto nežádoucí klienty (pouze na ně) a přidávat i jejich telefonní čísla. Odkaz na tuto rubriku pak odešleme i naší konkurenci, aby měly i jiné dívky na tomto místě možnost přidat své negativní zkušenosti na konkrétní klienty a uložit si jejich čísla do svých mobilů. Proto radím všem, kteří se nehodlají chovat k našim dívkám s patřičným respektem, aby se jim obloukem vyhnuli. Radím těm, kteří si domluví schůzku na třech místech najednou, pak se pro jednu rozhodnou a neuráčí se poslat ani omluvnou sms, aby naše čísla vůbec nevyťukávali. Totéž radím těm, kteří dívky pronásledují proti jejich vůli oplzlými telefonáty nebo zprávami. Záhy se totiž objeví jejich číslo se stručným komentářem v této rubrice volně dostupné pro vše další dívky. Pokud budou donuceni si alespoň vyměnit několikaletou SIM kartu, bude to pro mě zadostiučinění.

Monika Fastidiosa
bottom of page