top of page

MONFAS

G I R L S
O  N Á S

Vítejte na webových stránkách MONFAS GIRLS!

 

A kdo že je vlastně MONFAS GIRLS? Dovolte mi, abych pro lepší komunikaci a srozumitelnost používala výraz „JÁ“. Mým cílem je pokusit se pozvednout ne právě nejlepší pověst, kterou nejstarší řemeslo u nás má. Ve svém životě jsem hodně cestovala, poznávala nové země, nové kultury a ke kultuře každé národnosti nebo každého etnika patří i jeho postoj jak k sexu, tak i k poskytování placených sexuálních služeb. Tato oblast mě vždy velmi zajímala. Stejně jako je v různých částech světa velký rozdíl v trestní odpovědnosti a ve způsobu potrestání za poskytování placených sexuálních služeb, od ukamenování dle zákonů šaría v některých muslimských zemí, tichou toleranci například u nás, pečlivou organizovanou regulaci v Německu nebo v Holandsku, až po státem financované zřizování hodinových hotelů na Kubě, tak je i v různých částech světa propastný rozdíl ve společenském postavení žen, které tyto služby poskytují. Stejně tak existuje určitá hierarchie od tzv. pouličních holek, přes holky v night klubech a privátech až po velmi solidní outcall a incall girls, kde jsou sice ceny poměrně vysoké, ale odpovídá tomu i kvalita a úroveň daných dívek, které díky svým přednostem mají ve svém prvním životě a pod svou skutečnou identitou určité postavení. Jedno však má společnost napříč kontinenty společné, nikoho nezajímá odkud máš peníze, ale že je máš, taková je realita.

A právě poslední skupina, tedy opravdu solidních, důvěryhodných a reálných společnic u nás téměř chybí a až na pár výjimek je předkládána potencionálnímu zákazníkovi jen virtuální realita, používají se falešné fotografie s poznámkou 100 % vlastní a klient komunikuje a domlouvá se s někým, s kým se ve skutečnosti nikdy nesetká. Celý systém je pak založený na tom, že většina takto podvedených klientů nemá odvahu slečnu odmítnout a raději toto setkání podstoupí. Naše  dívky se s tebou ochotně domluví a pokud samy nemohou z pracovních důvodů telefon zvedat, přesměrují se na jinou slečnu, která ti schůzku s ní ochotně domluví.

Proto jsem se rozhodla pokusit se oddělit zrno od plev. Všechny dívky a ženy, které jsou a budou prezentovány pod hlavičkou MONFAS girls musí splňovat přísná kritéria, která jsem sama stanovila. Erotické ani sexuální služby zatím nikde nenabízely, nejsou deformovány praktikami privátů nebo night klubů, nesnaží se touto prací napravovat nějaké své předešlé problémy, protože je prostě nemají. Mají nebo dokud chtěly měly svá povolání nebo svoje studia. Samy bez cizího vlivu se rozhodly tuto práci dělat, ať už proto, že jsou „zlatokopkami“ (a to určitě nemyslím nijak hanlivě) a chtějí si zvednout svoji životní úroveň, koupit auto, byt nebo cestovat. A nebo jen proto, že je sex baví nebo proto, že je v jejich „nudných“ profesích práce placené společnice prostě lákala. MONFAS girls není privát. Slečny, které se prezentují pod hlavičkou MONFAS girls procházejí přísným pohovorem, musí mít pro poskytování svých služeb svůj privátní byt nebo studio, tím prokazují svoji ctižádost, ambici i finanční gramotnost. Nestojím o dívky, které si chtějí touto prací jen vydělat na další dávku pervitinu nebo na sponzorování nějakého milovaného gamblera. Mají přísné podmínky a pravidla, které musí splňovat a na těch absolutně trvám a je mi zcela jedno, jestli tímto výběrem nakonec projdou jen dvě slečny nebo deset tuctů.  Dodržování daných pravidel kontroluji i nadále, každá dívka má na svém privátním webu pro klienty odkaz pro reference na její služby. Pokud má dívka 90 % kladných referencí, získává nárok na označení VIP, v případě, kdy opakovaně dostane záporné reference od unikátních klientů, ztrácí nárok se pod hlavičkou MONFAS girls prezentovat. Kromě možnosti napsat dané dívce recenzi můžete zaslat její ohodnocení přímo na můj e-mail monfas@monikafastidiosa.com.

 

To však nic nemění na tom, že každá dívka má právo odmítnout klienta, který se k ní nebude chovat s patřičným respektem. O tak zvané norníky, kteří obcházejí jeden privát za druhým, aby se pak o své zážitky podělili s dalšími norníky opravdu zájem nemám. Ze zkušenosti vím, že slečny vůbec neřeší věk klientů nebo jejich váhu, ale jestli jsou příjemní a chovají se vůči nim s respektem. Proto a dívka inzerující pod naší hlavičkou má právo odmítnou klienta, který by se k ní podobným způsobem nechoval, opak by byl zcela proti smyslu toho, o co se MONFAS girls snaží, tedy zkulturnit prostředí v této oblasti a vztah mezi společnicí a klientem. Kritéria, která musí dívky splňovat, si můžete přečíst po kliknutí na samostatný odkaz v menu, rozhodně mezi ně nepatří věk, váha, velikost poprsí, národnost nebo vzhled.

MONFAS girls není privát. Dívkám poskytujeme prostor k seriózní inzerci, dodržováním stanovených pravidel je k této serióznosti de facto směrujeme. Zajišťujeme jim marketing, PR, poskytneme radu kde efektivně inzerovat, jak si práci zorganizovat, jak minimalizovat zdravotní rizika nebo jak si zachovat svoji anonymitu. Snažíme se je přimět zamyslet se nad tím, jak by měl jejich život vypadat třeba za 5 let, jak vykonávat tuto práci tak, aby je jejich minulost jednou nedohnala až se změní jejich priority a budou si chtít třeba založit rodinu. Zprostředkujeme fotografování, pomůžeme případně i vyhledat vhodný prostor. Dívky lidově "nepaseme" ani nijak neprofitujeme z jejich výdělků, jen jim ukazujeme směr, jak svoji práci efektivně a na úrovni dělat, když už se pro ni takto rozhodly. Tím, že jim poskytujeme naše know how a prostor pro jejich prezentaci naše práce vůči nim nekončí. Poskytujeme jim veškerou pomoc při řešení jejích životních problémů, pokud se přeci jen nějaké vyskytnou, vedeme jim přesnou evidenci jejich výdělků, aby se naučily rozumně hospodařit se svými penězi, nabízíme jim jak lidskou, tak i právní pomoc, pomáháme jim zbavit se různých kostlivců ve skříni, oddlužit se, spravovat si zdravotní pojištění i daňová přiznání, aby jejich práce měla nějaký vyšší smysl a cíl a vystoupila ze šedé ekonomiky, i my jsme řádným plátcem daně z příjmů. Toto vše je samozřejmě ale už čistě na bázi dobrovolnosti a jejich osobní vůle.

Monika Fastidiosa
bottom of page