top of page

SEX ZASE TROCHU JINAK!

Už tě nebaví někdy ty unavené nebo nesympatické slečny na privátech, které často vypadají jinak než jsi si představoval.? Nebo už tě nebaví ty věčné diskuze o příplatcích? Chceš opravdu jen zrelaxovat, aniž by si musel slečně dokazovatjaký jaký jsi milenec? Nebo si už prostě vyzkoušel

v sexu úpně všechno a hledáš opravdu něco zcela nového?

 

Přijd si vyzkoušet sex s dokonalou silikonou slečnou. Vše je velmi diskrétní, strávíš s ní svůj čas v soukromém bytě v Hostivaři, kde budeš po celou dobu opravdu jen ty a ona. Při využití diskrétní metody platby se dokonce nemusíš ani s nikým potkat, prostě si odemkneš byt, kde na tebe už bude čekat připravená slečna a při svém odchodu nechaš klíče na stole.

 

Jsou to opravdu dokonalé silikonové slečny z těch nejlepších a nejjemnějších materiálů, opravdu jako živé. Jsou atraktivní, o ničem nediskutují. Ty budeš dodržovat jen daná pravidla, ale jinak si s nimi můžeš dělat, co chceš, Můžeš je líbat, lízat, můžeš jim ho strkat do pusinky, do kundičky nebo i do prdelky. Z hygienických dotazů ale vše s kondomem, ale to určitě chápeš. A to vše v rámci času, na který si je objednáš tolikrát, kolikrát to zvládneš. 

Tak pokud tě láká zkusit si sex s krásnou silikonovou, atraktivní slečnou, která na nic neříká ne a to bez pocitu špatného svědomí nevěry, tak se k některé z nich objednej.

O bližší informace si můžete napsat na monfasgirls@monikafastidiosa.com nebo přes whatsapp na čísle +420 776808477.

bottom of page